Technology

Francuska narodowa drużyna nie zdobędzie tytułu europejskich mistrzów, ponieważ została zwyciężona! Ekscytująca narodowa drużyna Szwajcarii awansowała do fazy ćwierćfinałowej turnieju Mistrzostw Europy!

30.06.2021, 12:38 0 komentarzy

Na wieczór poniedziałkowy sympatycy piłki nożnej byli świadkami niezwykłego starcia na murawie w Rumunii. Spotkanie między ekipą francuską, a Szwajcarią zagwarantowało mnóstwo fantastycznych emocji, a niewiele osób liczyło na to. Dopiero po rzutach karnych mogliśmy zobaczyć wygranego pojedynku, a zawodnicy obydwu reprezentacji zaprezentowali się doskonale. Jako pierwsi gola strzelili piłkarze narodowej kadry Szwajcarii, jednakże piłkarze drużyny francuskiej świetnie rozpoczęli połowę numer dwa, kiedy to dwa gole zdobył Benzema Karim. Wydawać się mogło, że emocje podczas tego spotkania właśnie zakończyły się, w sytuacji gdy na 3 do 1 gola ustrzelił Pogba. Reprezentanci narodowej kadry Szwajcarii nie planowali jednak odpuścić i ku zdziwieniu wszystkich zdołali doprowadzić do remisowego rezultatu. Główny sędzia tego starcia nie miał wyjścia i był zmuszony poprosić zawodników na dogrywkę. O rezultacie starcia zdecydować musiały strzały z 11 metrów, gdyż dodatkowy czas gry również nie pozwolił na obejrzenie rezultatu końcowego. Drużyna narodowa Szwajcarii okazała się lepsza w czasie jedenastek i triumfowała wynikiem 5:4. Z kadrą narodową Hiszpanii rywalizować będą gracze szwajcarskiej kadry w ćwierćfinałowym pojedynku.