Technology

Gracze selekcjonera Kaspera Hjulamnda zwyciężyli reprezentację Czech i wywalczyli awans do 1/2 finału! Zespół Danii niezmiennie ma nadzieję na zgarnięcie pucharu mistrzowskiego na Starego Kontynentu mistrzostwach!

05.07.2021, 13:09 0 komentarzy

Duńscy zawodnicy nie zamierzają ani na chwilę się zatrzymywać. Aktualnie rozgrywane mistrzostwa Europy się zaczęły dla duńskich zawodników naprawdę kiepsko i zdawało się, że naprawdę szybko odpadną z turnieju. Bój z kadrą narodową Rosji, który zapewnił im kwalifikację do 1/8 finału nadszedł po 2 niezwykle zaciętych starciach. Od tego pojedynku się rozpoczął marsz zawodników kadry narodowej Danii po kolejne rewelacyjne rezultaty. Konkurentem duńskiej narodowej kadry w 1/4 finału była czeska reprezentacja, która też doskonale poczynała sobie w tym turnieju. Było to fenomenalne starcie a oba zespoły prezentowały się solidnie i trzeba to przyznać. Jedynie jedna kadra ekipa mogła się dostać do 1/2 finału i w tym meczu nieco lepsza okazała się duńska ekipa. Odnieśli zwycięstwo zawodnicy drużyny Danii rezultatem 2:1 i sobie zagwarantowali kwalifikację do najlepszej czwórki. W meczu 1/2 finału mierzyć się będą z narodową drużyną Anglii, która wybitnie dała radę sobie z ukraińską kadrą, ogrywając ją rezultatem cztery do zera.