Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 16:21 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w Polsce, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga ogromne tłumy fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji czy pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w przepięknej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz