Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

25.09.2020, 15:28 0 komentarzy
Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo pojawia się gościnnie kilka cenionych w przestrzeni modowej osób, na przykład światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism o modzie.

Tym razem o miano Top Model starać się będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelem, dzięki czemu owy uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest oceną osób głosujących w Internecie, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego należy się spodziewać w programie?

Produkcja TVN oferuje możliwości rozwoju i poznania "od kuchni" świata modelingu, dlatego też co roku zgłasza się wiele kandydatów. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem sędziów jest ocenienie ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek jak i okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, który z nich okaże się dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. walczy wielu ciekawych modelek i modeli, w związku z tym bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz