Triumf zawodników Chelsea nad Brighton.

14.09.2020, 14:00 0 komentarzy

Piłkarze Chelsea Londyn świetnie zaczęli najnowszy sezon rywalizacji w angielskiej Premier League. Dla wielu piłkarzy był to debiut w trykocie Chelsea FC. Wielu kibiców tego zespołu wyczekiwało, aby obejrzeć nowych zawodników zespołu w w trakcie spotkania. Trzeba przyznać, że zaprezentowali się z naprawdę pozytywnej perspektywy. Z pewnością jest to bardzo dobra informacja dla Lamparda. W tej chwili szkoleniowiec The Blues ma do wyboru wielu wartościowych zawodników.

W ostatnich kampaniach w Premier League drużyna z Londynu nie grała dostatecznie dobrze. Sympatycy drużyny wymagają lepszych wyników. Sporo kibiców nożnej piłki czekało na pierwsze minuty piłkarzy ściągniętych z Bundesligi. Chelsea Londyn ma w tym sezonie ambitne priorytety,jeśli chodzi o trofea. Fani Chelsea wierzą, że ich zespół dobrze zaczną w nowy w sobotnie popołudnie sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Świetna dyspozycja Chelsea FC w całym spotkaniu z Brighton

Pierwsza połowa spotkania dała sympatykom obu ekip sporo elektryzujących doznań. Zawodnicy konstruowali sporo akcji podbramkowych. W pierwszej odsłonie meczu sympatycy obu drużyn oglądali tylko jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wstrzelił Jorginho. Sędzia zarządził karnego po przewinieniu Mathewa Ryana na Wernerze. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W kolejnej połowie przeciwnik Chelsea musiał odrabiać straty.

Kibice wierzyli na więcej trafień oraz strzałów swoich graczy. W następnej części spotkania oglądaliśmy już dużo więcej trafień. W tej sytuacji dokładniejsza była drużyna Chelsea Londyn. Rozpoczęcie następnej połowy był bardzo fascynujący. Brighton Hove Albion było w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry wynik Chelsea Londyn był więc niepewny. Zawodnicy Chelsea mieli świadomość, iż sympatyków Chelsea FC zadowoli wyłącznie wygrana.

Po golu dla zespołu gospodarzy gracze Lamparda wystartowali do ataku pod bramką rywali. Parę chwil później Chelsea kolejny raz wyszła na prowadzenie w tym starciu. Strzelili dwa trafienia. Finalny rezultat tego meczu to 3:1 dla Chelsea. To z pewnością świetny start Premier League dla Chelsea Londyn.