W tym roku dzień premiery nowej konsoli od firmy Sony

21.09.2020, 15:53 0 komentarzy
W tym roku dzień premiery nowej konsoli od firmy Sony

Już w 2019 roku obiecano, że w bieżącym roku Sony okaże graczom swoją świeżą produkcję, mianowicie PlayStation5. Co prawda wśród graczy dalej propagowana jest poprzednia wersja konsoli oraz nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią miało zmniejszać się. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli do gier nowej generacji, w związku z czym gracze niecierpliwie jej oczekują.

Świeże technologie w PS5

Japońska marka Sony wielokrotnie pokazywała, iż jest nowatorem na rynku oraz może zaskakiwać fanów. PlayStation 4 postawiła naprawdę wysoko poprzeczkę innym firmom na rynku - wszystko przez totalnie nowatorską jakość, jakiej nigdy wcześniej nie przedstawiła żadna inna marka. Efekty graficzne, bardzo wyczulone DualShocki, gierki nowszej generacji - fani oczywiście potrafili docenić tego typu opisane szczegóły oraz dzięki temu teraz PlayStation4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą do gier wszech czasów.

Niestety z początku ukazały się drobne kłopoty - Japończycy zamierzali przekroczyć wszelakie technologiczne granice (co w rezultacie wyszło im), jednak dzień premiery oraz wcześniejsze zaprezentowanie PlayStation4 stworzyły sprzeczne odczucia. Klientom, przyzwyczajonym do innowacyjnej konsoli PS3, nie całkiem przypasowały przykładowo pady, bo na starcie wydawały się niezwykle niekomfortowe. Definitywnie DualShocki mają zasadniczo inny kształt, lecz problemem okazała się pierwotna wersja konsoli PlayStation4. Konsola miała problemy z przegrzewaniem się, sprzęt potrafił też samodzielnie się resetować.

Aczkolwiek po zażaleniach fanów oraz poprawkach wdrażanych na bieżąco, się okazało, że mimo wszystko firma Sony podąża w dobrą stronę, a zaprezentowana konsola posiada miano szlagierowej. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo graczy wysoce ciepło wspomina.

A czy PlayStation 5 okaże się takim samym przypadkiem?

Na pewno każdy gracz czy też fan technologicznych nowinek niecierpliwie oczekuje ukazania się najnowszej konsoli. Marka Sony potwierdziła, iż gry poznane na PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (mimo wszystko nie podziała na odwrót, co licznym osobom się nie podoba). Mamy już pierwsze głosy o kłopotach z zamówieniami przedpremierowymi - rzekomo Sony nie wyrabia się z produkowaniem, aczkolwiek nie wiemy, czy nie są to aby tylko fałszywe hejty. W necie ukazują się się kolejne wieści także o tym, iż PlayStation5 może mieć rzekomo problemy z jakością obrazu 4k. Jednak i tutaj nie wiemy, jak jest naprawdę. Wszystko się okaże w dniu premiery, mianowicie dziewiętnastego listopada 2020 roku.

Tagi:

Zostaw komentarz