Wygrana Francuzów nad drużyną Chorwacji.

09.09.2020, 08:14 0 komentarzy

W pojedynku Francji z Chorwacją mogliśmy obejrzeć mnóstwo trafień. Ostateczny rezultat spotkania wynosił 4:2 dla Francuzów. Tak więc Chorwacja nie dała rady zrewanżować się za finał mundialu w Rosji. Trójkolorowi okazali się w tym meczu odrobinę mocniejsi od Chorwatów.

Większość ekspertów uważało ten mecz jako odwet za finał mundialu w Moskwie. Początek meczu jedynie to udowadniały. Chorwaci prezentowali się o wiele odważniej. Kreowali mnóstwo akcji. Pierwszego gola dla Chorwatów zdobył Lovren Dejan. Asystujące dogranie w tej akcji wykonał Lucas Hernandez. Po piętnastu minutach goście prowadzili 1:0.

Gospodarze nie potrafili spowolnić następnych akcji przygotowywanych przez zawodników z Bałkanów. Fantastycznie spisywał się golkiper Chorwacji. Jego parada powstrzymała Griezmanna przed strzeleniem gola. Antoine Griezmann strzelił trafienie trochę później. W tej akcji golkiper drużyny Chorwacji był bezradny.

Dużo bramek w pojedynku.

Podział punktów nie zadowalał nikogo. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu brały pod uwagę tylko triumf w tym meczu. Z tego powodu non stop widzowie mogli oglądania pięknych zagrań. Mnóstwo trafień jest tego idealnym tego przykładem. Na boisku Francuzów podziwialiśmy fenomenalny spektakl.

Na koniec pierwszej połowy pojedynku mistrzowie świata zaczęli gonić straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który zdobył bramkę dające nadzieje mistrzom świata. Spotkania w ramach Ligi Narodów potrafią zapewnić sympatykom futbolu sporo wspaniałych emocji. Reprezentanci tych dwóch reprezentacji przedstawili wysokie umiejętności fanom piłkarskim. Bez wątpienia mnóstwo sympatyków może być spełnionych. Finalnie z trzech punktów cieszyli się Francuzi.

Zawodnicy Chorwacji byli zmuszeni do oswojenia się z z brakiem punktów. Zawodnicy Chorwacji pokazali się z fantastycznej strony. Dla francuskich zawodników to kolejne zwycięstwo w Narodów Lidze.