Technology

Bardzo dużo bramek i porażka gliwickiego Piasta z graczami Rakowa! Fenomenalne starcie na inaugurację rozgrywek polskich rozgrywek!

26.07.2021, 15:23 0 komentarzy
Bardzo dużo bramek i porażka gliwickiego Piasta z graczami Rakowa! Fenomenalne starcie na inaugurację rozgrywek polskich rozgrywek!

Wybitne widowisko na murawie Piasta Gliwice mogli podziwiać kibice piłkarscy. W niedziele lokalna drużyna Piasta Gliwice podejmowała na swoim boisku reprezentantów wicemistrza Polski. To naprawdę mocne połączenie jak na pierwszą rundę nowej odsłony polskich zmagań piłkarskich i musimy mieć świadomość tego. Bez cienia wątpliwości każdy kibic piłkarski w naszym kraju mógł być ukontentowany z podziwiania takiego spotkania. W tym starcia mieliśmy okazję zobaczyć 5 bramek i trzeba zdać sobie z tego sprawę, iż obie ekipy były bardzo blisko triumfu. W końcowym rozrachunku to zawodnicy ekipy wicemistrza PKO Ekstraklasy mogli cieszyć się z pierwszego triumfu w świeżo startującym sezonie polskich rozgrywek piłkarskich. Zawodnicy Piasta z Gliwic przegrali wynikiem dwa do trzech i na premierową wygraną muszą czekać co najmniej do przyszłej kolejki. W kolejną sobotę ich rywalami będą zawodnicy Stali Mielec. Gracze szkoleniowca Waldemara Fornalika bez najmniejszych wątpliwości będą mieli chęć odkuć się po wpadce w inaugurującej kolejce kolejnego sezonu PKO Ekstraklasy.

Zostaw komentarz