Technology

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych napastników w historii europejskiego futbolu zmienia klub na PSG! Messi nie jest już piłkarzem Barcelony!

23.08.2021, 13:52 0 komentarzy
Jeden z najbardziej bramkostrzelnych napastników w historii europejskiego futbolu zmienia klub na PSG! Messi nie jest już piłkarzem Barcelony!

Transferowe ruchy piłkarskich zespołów w ramach przerwy między ligowymi rozgrywkami bez cienia wątpliwości mogą się podobać. Jednak wszystkich wielbicieli piłki nożnej zaskoczyło to, co mieliśmy szansę oglądać w trakcie letniego okna transferowego. Wszyscy byli pewni, iż Leo Messi zostanie reprezentantem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Ekipa z Hiszpanii popadła jednak w finansowe problemy i argentyński piłkarz nie mógł nic na to poradzić, był zobligowany zmienić zespół. Paris Saint-Germain okazał się zespołem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić skrzydłowego argentyńskiej reprezentacji. zachęcającą ofertę kontraktu, którą były zawodnik FC Barcelony podpisał przedstawił argentyńskiemu piłkarzowi zespół z Ligue 1. Warto być świadomym tego, że to bez cienia wątpliwości wiekopomny moment w dziejach europejskiej piłki nożnej. Od tego momentu piłkarscy wielbiciele będą mieli okazję śledzić popisy Leo Messiego na francuskich boiskach. Z całą pewnością naprawdę dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób gracz z Argentyny odnajdzie się w nowym klubie. Messi tworzyć będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe Kylian i Neymar, co może zapewnić PSG mnóstwo trofeów.

Zostaw komentarz