Technology

Remisowy wynik w meczu narodowej drużyny z rosyjską kadrą. W przyszłym tygodniu się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

10.06.2021, 10:51 0 komentarzy
Remisowy wynik w meczu narodowej drużyny z rosyjską kadrą. W przyszłym tygodniu się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Piłka nożna to z absolutną pewnością najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju. Gigantyczna liczba wielbicieli piłkarskich czeka na nadchodzące wielkimi krokami mistrzostwa Starego Kontynentu i to nie powinno w takim przypadku nikogo dziwić. Zagra tam reprezentacja naszego narodu, która walczyć będzie w rozgrywkach grupowych z hiszpańską kadrą, słowackim zespołem a także szwecką kadrą. To nie są najprzyjemniejsi przeciwnicy, jednak mamy spore szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy i dobrze powiedzieć o tym. W tej sytuacji naprawdę ważne będzie to, aby pokazać się z najskuteczniejszej perspektywy. Kadra Polski w zeszłym tygodniu zagrała towarzyskie starcie z drużyną Rosji, która też zagra na Euro 2020. Pierwszy raz od wielu miesięcy wielbiciele piłkarscy mogli pojawić się na obiekcie i byli bez żadnych wątpliwości szczęśliwi. W pojedynku tym nie było jednak wielu akcji podbramkowych i na koniec polska reprezentacja na remis zagrała z reprezentacją Rosji jeden do jednego. Bramkę dla polskiej drużyny już w czwartej minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla zespołu rosyjskiego trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz